نقاشی خانه

 

نقاشی ساختمان در شهریار,بلکا در شهریار,خدمات ساختمان در شهریار,اجرای نقاشی ساختمان در شهریار,کنیتکس در شهریار,نقاشی ساختمان در استان شهریار,خدمات ساختمان در استان شهریار,نقاشی ساختمان در مرکزی شهریار,قیمت نقاشی ساختمان در شهریار,شماره تلفن نقاش ساختمان در شهریار,رنگ کاری ساختمان در شهریار,تماس با نقاش ساختمان در شهریار,خدمات بلکا در استان شهریار,نقاش خانه در شهریار,قرارداد نقاشی ساختمان در شهریار

 

ما ارائه خدمات نقاشی ساختمان، خدمات نقاشی ساختمان باشگاه عضو نقاشی آسیایی، خدمات نقاشی ساختمان، خدمات تأیید آب بر اساس سیمان، کلیه انواع کارهای نقاشی ساختمان و سرویس های اثبات آب دیوار.

شرکت صدور گواهینامه ایزو ۹۰۰۱: ۲۰۰۸

 

نقاشان می توانند مشاغل زیر را انجام دهند:

 

مشاوره رنگ:

 

انتخاب رنگ رنگ برای خانه شما دشوار است. یک نقاش میتواند به شما در انتخاب رنگ مناسب برای خانه کمک کند. آنها معمولا درباره تنظیمات شخصی خود برای رنگ ها و زیبایی شناسی که می خواهید به دست می آیند، در مورد آنها کاوش کنید. علاوه بر این، طراح داخلی نیز می تواند با انتخاب رنگ انتخاب کند.

 

داخلی:

 

نقاشی داخلی خانه شما یک راه آسان برای ارتقا است. یک نقاش حرفه ای می تواند با آماده شدن سطح برای نقاشی، محافظت از کف و دکوراسیون خود و شروع به استفاده از رنگ با استفاده از آخرین ابزار شروع کند. شما می توانید یک رنگ برای خانه یا کار خود را با چند رنگ مختلف انتخاب کنید.

 

خارج از منزل:

 

مانند نقاشی داخلی، بیرونی خانه شما می تواند یک تغییر رنگ آمیزی با کار رنگ ساده انجام دهد. علاوه بر این، رنگ بیرونی می تواند از خارج از خانه شما از عناصر محافظت کند. نقاش رنگ رنگ موجود را برطرف می کند و سطح را برای یک کت رنگ جدید آماده می کند.

 

دیوارها:

 

یک نقاش میتواند نردهها را به منظور افزایش ظاهر و یا حفاظت از آنها از عناصر نقاشی کند. نقاشی حصار اغلب با یک تفنگ اسپری انجام می شود و به نقاش اجازه می دهد تا به سرعت با درد کمتری را پوشش دهد. تخته و الوار اغلب مواد شمشیربازی رنگ است، اما بتن و رندر نیز ممکن است رنگ.

 

پشت بام ها:

 

نقاشان می توانند حفاظت از سقف خود را با فشار اول تمیز کردن سقف برای حذف خاک اطمینان حاصل شود. سپس، اگر قبل از استفاده از سیلر، نیاز به تعمیرات سقف دارد، نقاش باید تعمیرات را انجام دهد. به نظر می رسد که نقاش برای استفاده از رنگ، از اسلحه اسپری بدون هوا استفاده کند.

زیبا سازی ساختمان با رنگ روغنی و پلاستیک قلی پور

زیبا سازی ساختمان با رنگ روغنی و پلاستیک قلی پور

تعمیر و نگهداری لبه های بیرونی:

 

گاهی اوقات، چوب که در اطراف خانه شما باشد، نیاز به نگهداری دارد. یک نقاش می تواند پس از تمیزکردن لکه ها، لکه ها، روغن ها و رنگ های جدید را اعمال کند.

 

اتمام ویژه:

 

اگر شما نگاهی به پایان براق یا مات استاندارد ندهید، می توانید یک رنگ مخصوص را انتخاب کنید. این اتمام شامل فلز، جوز، مروارید، سنگ مرمر و ساتن است.

نقاشی خانه

نقاشی اسپری:

نقاشی خانه

نقاشی اسپری سریعترین راه نقاشی یک منطقه بزرگ است. نقاشی اسپری به دلیل بخار در محیط های سطحی توصیه می شود. استخدام یک حرفه ای اطمینان حاصل خواهد کرد که کار نقاشی رنگ اسپری شما به طرز حیرت آوری و حرفه ای است.

نقاشی ساختمان در جهانشهر

نقاشی ساختمان در جهانشهر

نقاشی تجاری:

 

خواص کسب و کار نیز باید رنگ آمیزی شود. یک نقاش حرفه ای تجاری می تواند آنچه را که مورد نیاز است را بفهمد و کار را برای کسب و کار سریع انجام دهد.

برای شروع هر کاری باید نکاتی را مد نظر داشت در شروع اجرای نقاشی ساختمان شهریارنیز باید به نکاتی توجه نمود

نقاشی خانه

۱-      در صورتی که محل مورد نظر دارای اسباب و اثاثیه می باشد باید این لوازم در محلی مناسب گردآوری شده و روی آنها یک کاور پلاستیکی کشید . این از وظایف نقاش می باشد .

نقاشی خانه

۲-      در صورتی که دیوار از قرنیزهای زیبا برخوردار است که قصد رنگ نکردن آن را ندارید باید بر روی آنها چسب زده شود . این کار نیز از وظایف نقاش می باشد .

 

۳-      در صورتی که سطح کف ارزشمند می باشد مثل پارکت ، لمینت و سنگ های گران قیمت باید به اندازه پنجاه سانتیمتر از دیوارها سطوح کف را با چسب نواری و روزنامه ماسک نمود و علاوه بر این برای تمام سطوح از کاور پلاستیکی استفاده کرد و برای پایه نردبان ها از پارچه استفاده شود تا موجب صدمه به پوشش کف نشود این کار نیز از وظایف نقاش می باشد .

 

۴-      درب ها و پنجره های که از رنگ چوب برخوردار هستند بایستی توسط روزنامه ماسک شوند این کار نیز از وظایف نقاش می باشد .

 

۵-      کلیه کلید ها و پریزهای برق بایستی از دیوار جدا شوند و در پایان کار پس از شستشو نصب گردند این کار نیز از وظایف نقاش می باشد .

 

۶-      کلیه لوازم غیر قابل جابجایی ارزشمند بایستی با روزنامه ماسک شوند . مانند سرویس های فرنگی ، وان حمام ، آیینه ها، کابینت ، سینک و … این کار نیز از وظایف نقاش می باشد .

 

۷-      افراد دارای آسم و آلرژی بایستی محیط کار را ترک کنند و چند روز پس از پایان کار حق بازگشت خواهند داشت و در صورت حضور حتما بایستی از ماسک پرستاری استفاده نمایند .

 

۸-      کلیه ترک های دیوار ها سقف ها بایستی باز شوند و با گچ زنده و بتونه کنافی پر شوند . افراد سود جو این ترک ها را با سنباده خالی و یا گچ کشته و لایه ای نازک از بتونه بدون باز کردن موقتا محو می کنند و پس از مدتی کوتاه دوباره باز می شوند . جهت مطالع بیشتر راجع به ترک به لینک ذیل مراجعه کنید .

نقاشی ساختمان در شهریار

نقاشی ساختمان در شهریار

راه مقابله با ترک دیوار و سقف

 

۹-      در یک کار درجه یک بایستی دو تا سه مرتبه بتونه کاری و سنباده اجرا شود و از رنگ های با کیفیت خوب استفاده شود .

 

۱۰-  در صورت اجرای نقاشی ساختمان شهریاربر روی سطح گچی بایستی از روغن الیف نیز استفاده شود عدم استفاده از روغن الیف موجب پوسته شدن رنگ پس از چند سال می شود افراد سود جو بجای روغن الیف از ترکیب آب با سیریش استفاده می کنند .

 

۱۱-  در رنگ زدن بایستی از قلمو و قلطک های مناسب استفاده شود تا جا ماندن رد قلمو خط و خش جلوگیری شود .

نقاشی خانه

۱۲-  زمان اجرای کار بایستی معقول باشد زمان کم و خیلی زیلد حاکی از ناشایستگی استادکار و خوب نبودن کار اجرا شده دارد .

نقاشی خانه

۱۳-  رنگ های مورد استفاده بایستی از بهترین مارکها باشد . از پلمپ بودن درب رنگها اطمینان حاصل کنید متاسفانه مشاهده شده برخی افراد رنگ های متفرقه را در قوطی رنگ های خوبی چون هادی رنگ و سحر می ریزند و مورد استفاده قرار می دهند .

 

خوب برخی از تفاوت های نقاشی ساختمان شهریاردرجه یک و بزن برو مشخص گردید و باید گفت هیچ ارزانی بی دلیل نیست و کار خوب قیمتی خوب خواهد داشت .

 

جهت مشاوره و کسب هرگونه اطلاعات با ما تماس حاصل نماید