بلکا ، پوشش دیوار و سقف بهترین جایگزین رنگ و کاغذ دیواری با قابلیت اجرای طرح های متنوع با بیش از ۱۰۰ رنگ و طرح متنوع رنگهای زنده بلکا انرژی و هیجان در فضا می پراکنند و برای افرادی که دوست دارندهرروز صبح در فضایی پر انرژی و سرزنده چشم بگشایند و روزشان را با هیجان و سرزندگی آغاز کنند ایده آل هستند .

 

بلکا ۱۰۰% از مواد طبیعی ساخته شده وعاری از هر گونه مواد شیمیایی میباشد . دیوارپوش بلکا با مزیت های فراوان: ۱- تنوع نامحدود رنگ ۲- عایق حرارتی و برودتی ۳- عایق صوتی ۴- کاهش بازتاب نور ۵- عایق رطوبت ۶- سرعت اجرای بالا ۷- بی نیاز از زیرسازی ۸- قابلیت شستشو ۹- عدم جذب گرد وغبار ( خاصیت آنتی استاتیک) ۱۰- عدم ترک خوردگی و مقاومت در برابر ضربه ۱۱- صرفه اقتصادی ۱۲- قابلیت ترمیم… بلکا دارای خصوصیاتی است که آنرا از محصولات مشابه متمایز می سازد . با استفاده از بلکا ، لوازم مورد نیاز ،فضای زیادی را اشغال نمی کند . نیازی به پوشاندن و تخلیه فضای اطراف نیست . نیاز به زیرسازی زیادی نداشته و در وقت و انرژی صرفه جویی می شود . رنگ دلخواه بسیار ساده و با صرف انرژی و وقت کمی بدست می آید . با ابزاری ساده نتیجه دلخواه به آسانی حاصل می شود . مواد تشکیل دهنده کاملا طبیعی ، بی ضرر و سازگار با محیط زیست می باشد . بلکا همواره به سلامتی شما می اندیشد : ۱) فلزات سنگین مانندpb -hg-zn-as-co-cu-cl-cd که سرطانزا هستند ، در ترکیبات بلکا موجود نمی باشند . ۲) بلکا فاقد هرگونه مواد فرار می باشد . ۳) مورد تایید موسسه بیولوژی آلمان ۴) مورد تایید موسسه مطالعات و بررسی مواد برلین ۵) دارای گواهینامه از آلمان (din) 6) مورد تایید مرکز سلامت و بهداشت روسیه ۷) مورد تایید مرکز بررسی های مواد و تکنولوژی تولید دانشگاه استانبول ۸) دارای تاییدیه از مراکز معتبر کشور استرالیا بلکا دوستدار محیط زیست بلکا عاری از مواد نفتی می باشد و در آن از فلزات سنگین استفاده نشده است و قابلیت بازیافت کامل و فوری دارد . با این اهداف بلکا تامین کننده سلامت مصرف کنندگان می باشد .

 

برای اطلاعات بیشتر و یا آگاهی از نحوه کار و یا سفارش هر گونه رنگ کاری اعم از نقاشی ساختمان یا … با شماره ۰۹۱۲۷۶۸۰۳۵۴    –   ۰۹۳۷۴۹۱۹۶۷۶   قلی پور     تماس بگیرید.

 بهترین کیفیت را از ما بخواهید.کیفیت کار ما اعتبار ماست.